2019-01-18 09:05:32
2018-12-05 11:13:24
2018-05-21 10:55:00
2018-02-02 17:49:14
2017-11-02 12:45:20
2016-02-16 13:48:21
2015-09-28 11:35:00
2015-03-30 11:17:56
2015-03-20 13:31:24
2014-02-21 12:59:05
2013-02-28 08:46:50
2013-01-17 11:56:02
2012-01-09 15:07:36
Styrelsen för Ölands Vattenråd

Styrelsen som valdes på årsmötet 2018 består av:

May-Britt Landin, ordförande
Roland Engkvist
Björn Folkesson
Fredrik Fredriksson
Jan Herrmann, vice ordförande 
Lars Karlsson, kassör
Johan Sigvardsson 

Adjungerade ersättare: 

Susanne Bredesjö Budge
Börje Ekstam
Bo Eriksson
Stefan Johansson
Bertil Lundgren
Emil Petersson
Eva Öberg
 

 

 
Länkar